ADITH

X2System dla gastronomii

Pakiet oprogramowania X2System dla gastronomii znajduje zastosowanie w każdego rodzaju placówkach o charakterze gastronomicznym.

X2System dla hotelarstwa

Pakiet oprogramowania X2System dla hotelarstwa to bogate w funkcje oprogramowanie które znajdzie zastosowanie w małych pojedynczych placówkach hotelowych jak również w dużych rozproszonych sieciach hoteli.

Zarządzanie siecią lokalizacji

Unikatowe rozwiązania zastosowane w modelu wymiany danych X2System sprawiają, że zarządzanie siecią staje się przyjemnością.

Rozwiązania mobilne

Wśród naszych produktów znajdą Państwo również aplikacje na urządzenia mobilne z systemem android, wspomagające sprzedaż kelnerską

Nowoczesny marketing

Za pomocą narzędzi dostępnych w X2System przeprowadzisz wygodne kampanie marketingowe z wykorzystaniem technologii SMS i nie tylko…

 

logo ADITH

Każdy użytkownik może dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb dzięki w pełni konfigurowalnej belce dostępnych skrótów. Wszystkie zmiany dokonywane w programie są nanoszone w trybie natychmiastowym i mają odzwierciedlenie w działaniu pozostałych aplikacji z rodziny X2System.

Oprogramowanie dla gastronomii zostało oparte o bezpłatny silnik bazy danych POSTGRESQL klasy enterprise, oznacza to że nawet jeżeli firma która używa naszych produktów będzie potrzebowała rozbudować bazę danych na dużą skalę, to nigdy nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z licencją na silnik baz danych.

Oprogramowanie gastronomiczne X2Kasa to bogata w funkcje, w pełni przystosowana do wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej, aplikacja. Interfejs aplikacji został stworzony dla terminali z ekranami dotykowymi, dodatkowo zaimplementowano obsługę gestów, co pozwala na błyskawiczne wykonywanie, często wykorzystywanych funkcji, z jakich na co dzień korzysta użytkownik systemu. 

Przykładowe zrzuty ekranu programu X2Kasa